Zdawalność w OSK Plus

Odzwierciedleniem naszego zaangażowania w jak najlepsze przygotowanie naszych kursantów do prowadzenia pojazdów są uzyskiwane przez nich wyniki zdawalności.

Od wielu lat w  rankingach, które są wykonywane 2 razy do roku (na koniec pierwszego i drugiego półrocza) Ośrodek Szkolenia Kierowców PLUS jest na pierwszy miejscu. Z rankingu na ranking poprawiamy swój wynik. Robimy wszystko aby wciąż podwyższać jakość świadczonych usług.

Najwyższa zdawalność na prawo jazdy w Bolesławcu w 2015 roku!!!

W Ośrodku Szkolenia Kierowców PLUS do egzaminu na prawo jazdy kategorii B podeszło 243 kursantów. Zdecydowana większość z nich zdała za pierwszym razem! Nasza szkoła jazdy uzyskała zdawalność na poziomie 63,64% co jest najlepszym wynikiem spośród wszystkich szkół jazdy, których kursanci zdają w WORD Bolesławiec. Na potwierdzenie naszych słów zamieszczamy link do zestawienia zdawalności w WORD Bolesławiec w 2015 roku.

Zdawalność na prawo jazdy w Bolesławcu w 2015 roku!

Poniżej zamieszczamy linki do archiwalnych rankingów prowadzonych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Legnicy.

W roku 2013 nasz ośrodek przeszkolił najwięcej osób spośród Bolesławieckich szkół jazdy , jednocześnie uzyskując najwyższe wyniki zdawalności.
potwierdzenie zdawalności:

Link: Zdawalność w 2013r. wg danych WORD Legnica

W roku 2012  również przeszkoliliśmy największa liczbę osób , uzyskując najwyższa zdawalność ogólną oraz za pierwszym podejściem .
link do zdawalności :

Link: Zdawalność w 2012r. wg danych WORD Legnica